חשבון‏ > ‏

מספרים טבעיים, 4 פעולות חשבון

אפליקציה סמל  הורדההסברקישורים, מערכי שיעור ורעיונות להפעלה
 הפיקסלונים:  **
https://www.matific.com/isr/he/galaxy/apps/mobile

אפליקציות מתמטיקה של עשר אצבעות - גן חובה עד כיתה ו'

 
 אפליקציות מתמטיקה של עשר אצבעות  https://itunes.apple.com/us/app/matific-for-school-educational/id973992483 עשר אצבעות מציעה גישה מבוססת משחק ופעילות אינטראקטיבית ללימוד מתמטיקה לגילאי גן עד כיתה ו. מאות הפעילויות ודפי התרגול מותאמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך. המערכת מבוססת על התקדמות ממשימות מתמטיות בסיסיות ועד לפעילויות ברמת אתגר עולה, מעודדת ילדים להפנים תובנות וכללים מתמטיים. כגון מנייה, כתיבת ספרות, הכרת סדר המספרים, השוואת קבוצות, חיבור, זיהוי תבניות, זוגיות ועוד. 
Math Brain Boosterאפליקציה לתרגול חשבון לבית ספר יסודי. האפליקציה כוללת אפשרויות שונות לתרגול 4 פעולות חשבון בזמן נתון. ניתן להגדיר את זמן התרגול, אילו מספרים לכלול ואת אופן התרגול. בנוסף לתרגול, האפליקציה מפתחת את יכולת שימת הלב, ריכוז ומהירות תגובה. האפליקציה המלאה בתשלום. 
Number Linehttps://itunes.apple.com/us/app/number-line-by-math-learning/id751816884?mt=8&ign-mpt=uo%3D4המחשה - אפליקציה להמחשת ציר המספרים מקנה אסטרטגיות ומודל לחיבור, חיסור, כפל וחילוק. ניתן לייצג רצפים של מספרים, כוללים מספרים וכפולות של מגוון רחב של מספרים שלמים. ניתן להשתמש גם באתר האינטרנט. אתר האפליקציה
סרטון הדרכה באנגלית
Math academyאפליקציה שהיא משחק חשיבה מאתגר ומעניין לא רק לילדים... המטרה היא ליצור תרגילי חשבון שהתוצאה היא 0. האפליקציה בנויה לפי רמות קושי וכוללת 4 פעולות חשבון.  
Join numbersמשחק חשיבה נחמד שמטרתו לחבר מספרים כדי להגיע למספר היעד. ניתן לבחור לשחק עם/ללא הגבלת זמן. 
Number Frameshttps://itunes.apple.com/us/app/number-frames-by-math-learning/id873198123?mt=8המחשה - האפליקציה מסייעת לתלמידים לפתח הבנה עמוקה יותר של ערך מקום, תוך בניית יכולות החישוב שלהם עם מספרים רב-ספרתיים. תלמידים יכולים להשתמש בחלקי המספר לייצג מספרים רב-ספרתיים, לספור, להתארגן מחדש, להוסיף, להחסיר וכלי ציור המאפשר לתלמידים לייצג בצורה חופשית את התרגיל.
ניתן להשתמש באפליקציה ברשת האינטרנט.
אתר האפליקציה
סרטון הדגמה באנגלית
Pet Bingo - by Duck Duck Moosehttps://itunes.apple.com/us/app/pet-bingo-by-duck-duck-moose/id726307725?mt=8משחק בינגו לתרגול 4 פעולות חשבון. באפליקציה ניתן לבחור דמות וירטואלית וכאשר התלמיד מצליח לפתור מספר שלבים, הוא מקבל מזון להאכיל את הדמות. המורה יכול לקבל דיווח על התקדמות התלמיד. 
Sushi Monsterhttps://itunes.apple.com/us/app/sushi-monster/id512651258?mt=8אפליקציה לתרגול חיבור וכפל. המטרה להגיע למספר מסויים על ידי חיבור או כפל של זוג מספרים.  
 Number Line Touch: Multiplication https://itunes.apple.com/us/app/id1112897111 לימוד לוח הכפל באמצעות פאזל