חשבון‏ > ‏

מחשבונים

 אפליקציה סמל הורדה הסבר קישורים, מערכי שיעור ורעיונות להפעלה
 IssieCalc  https://itunes.apple.com/il/app/issiecalc/id1424402084?mt=8&ign-mpt=uo%3D4אפליקציית מחשבון בסיסית המאפשרת התאמה אישית לצרכים ספציפיים עם תכונות נגישות, שפותחה באמצעות שיתוף פעולה של המרכז הטכנולוגי של בית איזי שפירא ו- SAP Labs, ישראל.
 Desmos Graphing Calculator


 מקלדת מתמטיקה לתיכון הכוללת גרפים, טבלאות ערכים, ועוד.  
 Photomath אפליקציה מעניינת לקריאת תרגילים ופתרונם. ניתן לסרוק באמצעות מצלמת הטאבלט את התרגיל (עובד טוב יותר עם תרגילים מודפסים מאשר כתובים) והאפליקציה פותרת את התרגיל. ניתן גם לכתוב את התרגיל. הפתרון ניתן בשלבים ומאפשר למידת התהליך. מתאים לפתרון תרגילים ברמות שונות (יסודי-תיכון) 
 Mathway אפליקציה לפתרון בעיות מתמטיות בתחומים שונים-חשבון בסיסי, אלגברה, גאומטריה, טריגונומטריה, סטטיסטיקה. ניתן לסרוק באמצעות מצלמת הטאבלט את התרגיל והאפליקציה פותרת את התרגיל. ניתן גם לכתוב את התרגיל. 
 Calculator HD+ Freeמחשבון מתקדם לחישובים מתמטיים וסטטיסטיים. התצוגה נוחה ופשוטה לעבודה ובעברית. ניתן לעבוד ב3 משטחי עבודה במקביל. 
 Calculator אפליקציית מחשבון מצוינת! מאפשרת פתרון חישובים מתמטיים פשוטים ומתקדמים. בניגוד לרוב האחרות מסוגה, ניתן לכתוב ביד את התרגיל והאפליקציה יודעת לזהות את כתב היד ולתרגם לכתב דפוס. נוחה ופשוטה לשימוש.  
 Maths Formulas Freeאפליקציה הכוללת את כל הנוסחאות בתחום המתמטיקה לפי תחומים. ניתן לבחור שפת תצוגה. האפליקציה מתאימה גם לתלמידי תיכון ולגם לסטודנטים. הגרסה המלאה, ללא פרסומות, עולה 7.90ש"ח (מומלצת על פני החינמית).  
 Calcbothttps://itunes.apple.com/us/app/calcbot-intelligent-calculator/id376694347?mt=8&ign-mpt=uo%3D8 מחשבון חכם המאפשרת גם המרת יחידות מידה. האפליקציה יודעת לשמור חישובים שנערכו בעבר, כך שמשתמשים יוכלו לחזור לתוצאות החישוב בכדי לעיין בהם או להמשיך לערוך את החישובים. האפליקציה נגישה למשתמשי טכנולוגיות ניווט כגון VoiceOver ומשתמשי מתגים.