אפליקציות‏ > ‏שפה‏ > ‏

האזנה ודיבור

שם האפליקציה סמל  הורדההסברסרטוני הדרכה, קישורים ומערכי שיעור
  Israel Audiobook Project  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amijs.audiobooks&hl=en ספרי אודיו לתלמידי החינוך המיוחדפותחים את עולם הספר לתלמידי החינוך המיוחד באמצעות ספרי אודיו 
 Audioboo  https://itunes.apple.com/us/app/bitsboard-education-games/id516842210?mt=8
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.audioboom
האפליקציה מאפשרת להקליט מלל עד 3 דקות, לארגן את ההקלטה בתיקייה ולהפיק ברקוד להקלטה. ניתן לערוך את ההקלטה באתר. מדריך באנגלית
רעיון להפעלה: בקשו מהתלמידים להקליט המלצות לספרים, הפיקו ברקוד לכל המלצה, הדפיסו והוסיפו את ההמלצות לספרים
אתר האפליקציה
סרטון המדגים שימוש ב- Audioboo
 ChatterPix  https://itunes.apple.com/us/app/bitsboard-education-games/id516842210?mt=8באפליקציה ניתן לקחת תמונה, לצייר קו כדי להפוך את פה לאנימציה, ולהקליט, ולשתף.אתר האפליקציה
סרטון הסבר
Sock Puppets  https://itunes.apple.com/us/app/bitsboard-education-games/id516842210?mt=8
אפליקציה המאפשרת ליצור סרטונים משעשעים עם בובות הקליטו את עצמכם והבובות יזיזו את הפה בהתאם לדיבור.
באמצעות האפליקציה ניתן לשפר האזנה ודיבור למטרות שונות   
מערכי שיעור
סרטון הסבר - מעיין ירושלים
מדריך באנגלית
 Tellagami  https://itunes.apple.com/us/app/bitsboard-education-games/id516842210?mt=8האפליקציה מאפשרת ליצור אנימציה קצרה עם דמות "גאמי" שאתם מעצבים. ניתן לבחור רקע מתוך המאגר באפליקציה, מתוך התמונות בטאבלט או באמצעות צילום במצלמת הטאבלט. באפליקציה ניתן להקליט מלל והדמות תניע את הפה בהתאם לדיבור. את הסרטון ניתן לשמור בגלריה ולהעלות ליוטיוב או לשמור באתר האפליקציה ולשתף את הקישור.
האפליקציה מאפשרת לתלמידים להציג את רעיונותיהם בדרך מקורית.
תלמידים המתקשים בכתיבה יוכלו להתבטא בדרך יצירתית.
סרטון הסבר באנגלית
רעיון להפעלה: בקשו מהתלמידים להתחלק לקבוצות ולכתוב חוויה מטיול, אירוע בבית הספר, אירוע היסטורי. לאחר מכן נציג מכל קבוצה יקליט את מה שהקבוצה כתבה. את ההקלטה העלו ליוטיוב והוסיפו לאתר הכיתתי.
Voki for Educationhttps://itunes.apple.com/us/app/bitsboard-education-games/id516842210?mt=8אפליקציה המאפשרת לדובב דמויות. האפליקציה מכילה מתוך מגוון רחב של דמויות, בגדים, אביזרים ותווי פנים. לאחר עיצוב הדמות יש ללחוץ על לחצן הקלטה ולדובב את הדמות. ניתן לשתף את הסרטון באמצעות שליחת קישור בדואר האלקטרוני. שימוש באפליקציה משפר הוראה בכיתה, מעודד מעורבות התלמידים בנושאים הנלמדים, מפתח את הדימיון, מעורר מוטיבציה ללמידה, ומאפשר הבנה טובה יותר של הנלמד, משפר את החשיבה והשפה כך שהתלמיד מתכנן את מה שיגיד.
Draw and Tell HD - by Duck Duck Moosehttps://itunes.apple.com/us/app/bitsboard-education-games/id516842210?mt=8האפליקציה מאפשרת לצייר, לצבוע, לקשט עם מדברות, ליצור אנימציה ולהקליט סיפורים.
ChatterPix Kids - by Duck Duck Moose  https://itunes.apple.com/us/app/bitsboard-education-games/id516842210?mt=8האפליקציה שמאפשרת להוסיף דיבור לכל דבר. צלמו תמונה, ציירו קו כדי ליצור פה, הקליטו וראו איך הדמות מתחילה לדבר. ניתן לשתף את התוצר. סרטון הסבר
Superhero Comic Book Maker HD - by Duck Duck Moose  https://itunes.apple.com/us/app/bitsboard-education-games/id516842210?mt=8האפליקציה מאפשרת ליצור ספר דיגיטלי עם דמויות מדברות. באפליקציה יש מעל 170 דמויות אותן ניתן לדובב. כאשר אתם מקליטים תוכלו להזיז את הדמות בהתאם. את הספר תוכלו לשמור בתמונות באייפד ולשתף. 
 Princess Fairy Tale Maker - by Duck Duck Moose  https://itunes.apple.com/us/app/bitsboard-education-games/id516842210?mt=8צרו סיפור אגדה עם נסיכות, פיות, רקדניות, חיות ועוד. תוכלו לצבוע ולקשט באנימציות ולהוסיף הקלטות לדמויות. אשר אתם מקליטים תוכלו להזיז את הדמות בהתאם. את הספר תוכלו לשמור בתמונות באייפד ולשתף.