מחשבונים

קישורים, מערכי שיעור ורעיונות להפעלה

הסבר

אפליקציית מחשבון בסיסית המאפשרת התאמה אישית לצרכים ספציפיים עם תכונות נגישות, שפותחה באמצעות שיתוף פעולה של המרכז הטכנולוגי של בית איזי שפירא ו- SAP Labs, ישראל.

מקלדת מתמטיקה לתיכון הכוללת גרפים, טבלאות ערכים, ועוד.

אפליקציה מעניינת לקריאת תרגילים ופתרונם. ניתן לסרוק באמצעות מצלמת הטאבלט את התרגיל (עובד טוב יותר עם תרגילים מודפסים מאשר כתובים) והאפליקציה פותרת את התרגיל. ניתן גם לכתוב את התרגיל. הפתרון ניתן בשלבים ומאפשר למידת התהליך. מתאים לפתרון תרגילים ברמות שונות (יסודי-תיכון)

אפליקציה לפתרון בעיות מתמטיות בתחומים שונים-חשבון בסיסי, אלגברה, גאומטריה, טריגונומטריה, סטטיסטיקה. ניתן לסרוק באמצעות מצלמת הטאבלט את התרגיל והאפליקציה פותרת את התרגיל. ניתן גם לכתוב את התרגיל.

מחשבון מתקדם לחישובים מתמטיים וסטטיסטיים. התצוגה נוחה ופשוטה לעבודה ובעברית. ניתן לעבוד ב3 משטחי עבודה במקביל.

אפליקציית מחשבון מצוינת! מאפשרת פתרון חישובים מתמטיים פשוטים ומתקדמים. בניגוד לרוב האחרות מסוגה, ניתן לכתוב ביד את התרגיל והאפליקציה יודעת לזהות את כתב היד ולתרגם לכתב דפוס. נוחה ופשוטה לשימוש.

אפליקציה הכוללת את כל הנוסחאות בתחום המתמטיקה לפי תחומים. ניתן לבחור שפת תצוגה. האפליקציה מתאימה גם לתלמידי תיכון ולגם לסטודנטים. הגרסה המלאה, ללא פרסומות, עולה 7.90ש"ח (מומלצת על פני החינמית).

מחשבון חכם המאפשרת גם המרת יחידות מידה. האפליקציה יודעת לשמור חישובים שנערכו בעבר, כך שמשתמשים יוכלו לחזור לתוצאות החישוב בכדי לעיין בהם או להמשיך לערוך את החישובים. האפליקציה נגישה למשתמשי טכנולוגיות ניווט כגון VoiceOver ומשתמשי מתגים.

הורדה

סמל

אפליקציה

IssieCalc

Desmos Graphing Calculator

Photomath

Mathway

Calculator HD+ Free

Calculator

Maths Formulas Free

Calcbot

https://itunes.apple.com/il/app/issiecalc/id1424402084?mt=8&ign-mpt=uo%3D4
https://itunes.apple.com/us/app/calcbot-intelligent-calculator/id376694347?mt=8&ign-mpt=uo%3D8